OFERTA PRACY: SPEDYTOR DROGOWY o/Gdynia

Naszą firmę tworzy przede wszystkim zespół ambitnych, skutecznych i samodzielnych  spedytorów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów na  usługi transportowe  poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy w charakterze:

Dział: SPEDYCJA
Miejsce pracy: GDYNIA
Forma współpracy: UMOWA O PRACĘ

Opis stanowiska:

  • Obsługa klientów w zakresie zleceń transportowo – spedycyjnych
  • Planowanie i organizacja transportów zgodnie z potrzebami klientów oraz wysokimi standardami naszej firmy
  • Koordynowanie i monitorowanie realizowanych zleceń, dbanie o ich prawidłowy przebieg
  • Pełna obsługa dokumentacji realizowanych transportów
  • Sporządzanie raportów operacyjnych
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy
  • Dla ambitnych –poszukiwanie nowych klientów

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Spedytora Drogowego
  • Budowanie długotrwałych i partnerskich relacji z klientami oraz podwykonawcami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności interpersonalne oraz negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja stanowiska pracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe na wysokim poziomie oraz atrakcyjny system premiowy adekwatny do osiągniętych wyników oraz wkładu i zaangażowania
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym i ambitnym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Skontaktuj się z nami!

CV prosimy kierować na adres: logistyka@pmlogistyka.pl z dopiskiem SPEDYTOR DROGOWY o/Gdynia