OFERTA PRACY: SPEDYTOR

Naszą firmę tworzy przede wszystkim zespół ambitnych, skutecznych i samodzielnych  spedytorów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów na  usługi transportowe  poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy w charakterze:

[/ vc_column_text]

Dział: SPEDYCJA
Miejsce pracy: ZDALNA / do uzgodnienia
Forma współpracy: UMOWA O PRACĘ

Zakres obowiązków:

  • obsługa, pozyskiwanie klientów w transporcie krajowym i międzynarodowym przy współpracy z działem handlowym
  • obsługa, pozyskiwanie przewoźników w transporcie krajowym i międzynarodowym przy współpracy z działem handlowym
  • realizacja krajowych i międzynarodowych zleceń spedycyjnych
  • organizacja czasu pracy własnej

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spedytora
  • znajomość giełd transportowych
  • duża łatwość i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • umiejętności negocjacyjne

Firma oferuje:

  • atrakcyjne formy i warunki zatrudnienia
  • samodzielność i ambitne zadania
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w firmie prężnie działającej na rynku od 2000 roku

Skontaktuj się z nami!

CV prosimy kierować na adreslogistyka@pmlogistyka.pl